Connect with us

Dekor için en güzel MUM modelleri

Ev & Yaşam Alanları

Dekor için en güzel MUM modelleri

Klasik Avrupa Mimari Evler Metal Mumluk
20cm uzunluğunda duran bu altı cam ve metal çay ışığı tutacağı seti, klasik Avrupa mimarisini tuhaf bir mercekle yorumluyor. Bu set, geleneksel tarzdaki herhangi bir iç mekana inanılmaz bir katkı olacaktır. Ürünün sipariş üzerine tamamlanması ortalama 7 iş günü sürüyor.


Ne kadar sevimli bir şehir! Bu seramik mum modelleri, Pantheon ve Bazilika gibi ikonik tarihi yapılara göre tasarlanmıştır.


Ametist Taşı;, ışıkla doğal kristalden daha büyüleyici bir görüntü yaratır.  Ametist Şubat ayının doğum taşıdır, bu yüzden şubat ayında doğan bir arkadaşınıza güzel bir doğum günü hediyesi olabilir.


Akik Moru Taşı: patlıcan kabuğu suyuna saldığı renk ile doğal bir renk elde edilir.. Bu mum kesinlikle herkesin dikkatini çekecek. Sipariş üzerine ortalama tamamlanma süresi 1 gündür.


Asma Köprü Dekorasyon ve Mumluk: Mimarlar ve mühendisler, bu muhteşem ürünü kesinlikle kendi evlerinde ve ofislerinde bir yer bulabilirler. Asma köprünün her ayrıntısı muhteşem bir nostaljik bir el emeği boyama ile hayat buluyor. Ürünü en az 50cm, en çok 100cm’e kadar yapabiliyoruz. Sipariş işleminden sonra ürünün tamamlanması süresi ortalama 2 iş günüdür.


Dallardan Yapılmış Mum Dekoru: Bunun gibi rustik tasarımlar, doğal İskandinav tarzlarından gelenekselden kır evi şıklığına kadar her türlü iç mekana uyum sağlar. Modern dekorasyonlu ve mobilyalı evlerde bile mistik bir dokunuş sağlar. Siparişler veren müşteriler, en çok banyo ve dresuar önüne kullanacaklarını belirtiyor. Ürüne ısıya dayanıklı yanmaz ahşap cilası uyguluyoruz. Teslim süresi 2 iş günü.


Lotus Şekilli Ahşap Mumluk: Lotus çiçeği, içinde büyüdükleri çamurlu sulardan taze ve temiz bir şekilde yükselen, barış ve değişmemiş güzelliğin simgesidir. Tamamen ahşaptan el işçiliği ile 2-3 iş gününde siparişlerinizi teslim ediyoruz.

Continue Reading
Advertisement
Bu yazılar ilginizi çekebilir..
Click to comment

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız Giriş yap

Fikrinizi paylaşın

Ev & Yaşam Alanları kategorisinde ki yazılar;

To Top